Ultra szybki internet Zduńska Wola

Internet w Zduńskiej Woli

Od dziś każdy Klient ze Zduńskiej Woli oraz okolic może cieszyć się szybkim i nielimitowanym dostępem do internetu. Oferta NeoConnect skierowana jest do osób, które potrzebują stabilnego i bezpiecznego łącza bez limitu danych. Główną zaletą naszej oferty jest elastyczność i możliwość dopasowania usługi do własnych potrzeb. Każdy klient może sam zdecydować na jaki okres czasu podpisze umowę oraz wybrać prędkość internetu (od 16 Mb do 300 Mb). Dodatkową zaletą jest darmowy hosting www, czyli możliwość założenia strony internetowej i utrzymywania jej bezpłatnie na naszym serwerze. Każdemu klientowi nadajemy również stały adres IP. Tani Internet Zduńska Wola? Szybki Internet Zduńska Wola? Gwarantujemy, że oferta NeoConnect zaspokoi Państwa potrzeby odnośnie nielimitowanego dostępu do internetu.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Zduńska Wola bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Zduńska Wola. Oferujemy Internet światłowodowy kablowy, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również dodatkowe profity pod postacią: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych prędkości, prostoty montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie kabla. W przypadku tego Internetu sieci kabli po prostu nie ma, a przecież serwis okablowania na ogół trwa wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Internet Fiber, bez problemu można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

Internet PrePaid Zduńska Wola - (internet bez umowy)

Sieć AirMAX Zduńska Wola wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i stara się dopasować usługi do ich wymagań. Dlatego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę Internet PrePaid Zduńska Wola, czyli możliwość korzystania z dostępu do internetu bez podpisywania wiążącej umowy. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą okresowo korzystać z dostępu do sieci w celu okazjonalnego sprawdzenia poczty lub nawiązania kontaktu z bliskimi. Uruchomienie usługi jest bardzo proste i zajmuje niewiele czasu. Do jej aktywacji wymagana jest linia telefoniczna oraz router, które należy zsynchronizować z naszymi serwerami. Cały proces przebiega automatycznie. Po uiszczeniu opłaty za dowolną ilość dni usługa Internet PrePaid Zduńska Wola zostanie aktywowana. Dzięki niej możecie Państwo cieszyć się dostępem do internetu bez żadnych zobowiązań!

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Zduńska Wola - zasięg

Uwaga! Sieć AirMAX Zduńska Wola oferuje możliwość wypróbowania dowolnej oferty przez okres miesiąca zupełnie za darmo! Już dziś, bez żadnych zobowiązań możecie Państwo sprawdzić, która opcja najbardziej spełnia Państwa wymagania - czy jest to usługa NeoConnect czy też Internet PrePaid. W każdym przypadku otrzymujecie Państwo szybki, stabilny i bezpieczny internet dopasowany dla firm i spełniający wszelkie wymagania niezbędne dla biznesu.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Zduńska Wola, oraz następujące miejscowości:

Andrzejów, Annopole Nowe, Beniaminów, Biały Ług, Czechy, Dionizów, Gajewniki, Gajewniki-Kolonia, Holendry, Izabelów, Izabelów Mały, Janiszewice, Karolew, Karsznice, Kłady, Korczew, Krobanów, Krobanówek, Kromolin Nowy, Kromolin Stary, Marcelów, Marżynek, Michałów, Młodawin Dolny, Młodawin Górny, Mostki, Ochraniew, Ogrodzisko, Opiesin, Ostrówek, Paprotnia, Piaski, Polków, Poręby, Ptaszkowice, Rojków, Suchoczasy, Swędzieniejewice, Świerzyny, Tymienice, Wojsławice, Wólka Wojsławska, Wygiełzów, Wymysłów, Zapolice, Zduńska Wola,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Użytkownicy polecają nasze usługi!

Klienci są dla naszej firmy wartością nadrzędną. Dlatego staramy się, żeby wspólnie spędzony czas był dla nich ciekawy. Staramy się, aby nasze usługi zapewniały doskonałą rozrywkę, a zatrudniana kadra była zawsze miła, pomocna i profesjonalna. Wielką satysfakcję daje nam fakt, że zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi dostrzegają i doceniają nasze starania oraz rekomendują nas i nasze usługi bliskim osobom. I mamy na to dowody! Wasze opinie są dla nas najrzetelniejszą informacją zwrotną i najsilniejszą inspiracją do dalszego rozwoju, a Wasza satysfakcja z usług - bezcenną wizytówką firmy. Pamiętajcie, że każda, nadesłana ocena jest przez nas traktowana poważnie, więc zostaje przekazana właściwym osobom i służy do ciągłego zwiększania jakości usług. Dziękujemy za polecenia i za zaufanie, którym darzycie naszą firmę - Airmax Internet - od tak wielu lat.

TV internetowa na żywo oraz rozmaite multimedia

Airmax światłowodowy oferuje także dostęp do rozmaitych multimediów, takich jak TV internetowa na żywo – z elastycznymi pakietami do wyboru.

Internet z telewizją kupisz u wybranych usługodawców. Oferowane pakiety zawierają różną ilość programów i rozmaite dodatki. W związku z tym należy przed podpisaniem umowy uważnie przeczytać regulamin konkretnego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet z telewizją Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, której nie spotkasz np. w przypadku LTE.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, skontaktuj się z nami, a poznasz dużo więcej korzyści.

Ważne – w celu uzyskania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do Internetu LTE, posiadasz ultraszybki Airmax Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax Internet gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez jakichkolwiek limitów - na kilku urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla firm. Można z niego korzystać w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax Internet w miejscowości Zduńska Wola. Napisz lub zadzwoń do nas, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w środowisku pracy przez 30 dni.

W ciągu minionych lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla nas zjawiskiem tak codziennym, że ciężko współcześnie nawet wyobrazić sobie edukację bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z siecią, zapewniona jest permanentna komunikacja z każdą częścią globu, przekazywanie małych i dużych plików oraz rozwijanie umiejętności. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak więcej niż 1, także w miejscowości Zduńska Wola. Wybór zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb użytkownika i od stworzonej infrastruktury IT. Na ogół osoby nieznające się na aspektach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są mało świadome tego, która oferta ma dużą szansę sprostać ich unikatowym preferencjom. To dlatego polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax Internet oferuje klientom błyskawiczny i satysfakcjonujący dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem ściśle określonej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Zduńska Wola. Co więcej zyskasz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cenników, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących rabatów u popularnych dostawców usług.

Airmax światłowodowy oferuje także dostęp do rozmaitych multimediów, takich jak TV internetowa na żywo – z elastycznymi pakietami do wyboru.Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Zduńska Wola. W ramach oferty gwarantujemy symetryczne łącze światłowodowe o największej przepustowości, a ponadto telewizję online i telefon stacjonarny. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - bez dodatkowych kosztów. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują nieodpłatnie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszej sieci zyskują w pakiecie również nieodpłatny multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mogą korzystać z bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń z innymi krajami.

Internet symetryczny – czym się wyróżnia? Czy łącze symetryczne jest oferowane w miejscowości Zduńska Wola?

Łącze symetryczne (lub Internet symetryczny) jest takim typem łącza internetowego, w przypadku którego gwarantowana przez operatora szybkość downloadu oraz gwarantowana szybkość wysyłania danych są sobie równe. Prawie zawsze łącze symetryczne opiera się na technologii światłowodowej. Z tego względu można też spotkać się z nazwą „światłowód symetryczny”.

Załóżmy, że operator oferuje światłowód 300 Mb/s. Wartość ta oznacza, że zarówno szybkość pobierania danych, jak również szybkość uploadu wynoszą 300 Mb/s.

Opisane w ofercie dostawcę Internetu parametry mogą być w rzeczywistości nieco inne, przy czym nie powinny być to zauważalne rozbieżności. Dlatego trzeba przed podpisaniem czegokolwiek zawsze sprawdzić warunki techniczne i szczegóły oferty.

Internet symetryczny to znakomite rozwiązanie dla klientów indywidualnych i biznesowych wysyłających dużą ilość plików.

Internet symetryczny (Airmax Internet) w miejscowości Zduńska Wola oferuje polski operator Airmax.

Internet dla grających w gry komputerowe w miejscowości Zduńska Wola

Minimalna, zalecana szybkość łączy internetowych w przypadku gry internetowej Fortnite, w którą może równolegle grać aż kilkudziesięciu gamerów, to 10 Mbps dla downloadu danych i 1 Mbps dla uploadu.

Oznacza to znacząco mniejszą, niezbędną prędkość niż oferuje światłowód AirMAX. Jednak im szybszy posiadasz Internet, tym mniejsza szansa, że pozostali gracze zakłócą Twoją grę. Np. już samo ściąganie danych, oglądanie Netflixa czy czytanie poczty potrafi na krótko spowolnić łącza internetowe oraz źle wpłynąć na ping. Poza pozostałymi grającymi, obniżenia płynności w grach możesz doświadczyć przez aktualizowanie się oprogramowania lub programów na urządzeniu. Im szybszy Internet wybierzesz, tym niższe ryzyko, że coś lub ktoś przerwie Twoją rozrywkę online.

Internet dla grających w gry komputerowe z AirMAX Internet zapewnia nie tylko bardzo duże prędkości downloadu i uploadu danych, ale również niski ping. W AirMAX ping nie zależy od liczby osób podłączonych do Internetu – tak, jak w przypadku sieci komórkowej czy LTE.

Niezawodne łącze bez przerw w dostępności usługi znacząco zmniejsza ryzyko rozłączenia podczas grania. Oprócz do gier online, Internet AirMAX wykorzystasz do pracy, uczenia się, robienia zakupów online czy spędzania wolnego czasu.

Mieszkasz w miejscowości Zduńska Wola i oczekujesz rzeczywiście korzystnej oferty światłowodu w okolicy? Wybierz Internet AirMAX i zyskaj nieprzerwany dostęp do bieżących informacji oraz różnych form rozrywki – gdy tylko chcesz. Światłowód AirMAX to nowatorskie rozwiązanie. Niezawodne łącza oraz szybkości sięgające 1 Gb/s oferują zupełnie nową jakość w segmencie Internetu stacjonarnego w miejscowości Zduńska Wola.

AirMAX - internet i telewizja Zduńska Wola

Dedykowane rozwiązania dla osób prywatnych i osób prowadzących działalność gospodarczą z Zduńskiej Woli i miejscowości ościennych

Masz dom lub rozwijasz firmę w Zduńskiej Woli? Szukasz korzystnej oferty na internet oraz/lub telewizję w swojej okolicy? Zauważyłeś, że najwięksi dostawcy internetu w Polsce zapewniają coraz słabsze parametry? Przetestuj internet stacjonarny Zduńska Wola od mniejszego dostawcy AirMAX! W ofercie posiadamy naprawdę szybki, nowoczesny i stabilny internet dla osób prywatnych i osób prowadzących działalność gospodarczą, a także gotowe pakiety usług telewizja + internet Zduńska Wola. Jako nieliczni w Zduńskiej Woli mamy w ofercie komfortowy internet symetryczny. Oznacza to, że szybkość uploadu i szybkość downloadu danych są cały czas identyczne. Ofertę możemy przystosować do potrzeb konkretnego odbiorcy pod względem m.in. szybkości łącza, abonamentu miesięcznego czy okresu umowy.

Doświadczony dostawca internetu – Zduńska Wola i okolice

AirMAX jest operatorem istniejącym na krajowym i regionalnym rynku usług telekomunikacyjnych od kilkunastu lat. Bardzo duże doświadczenie pozwala nam dostarczać stabilny internet do wszystkich, nawet trudnych miejsc, niedostępnych dla innych firm, również tych znacznie silniejszych. Doskonale wiemy, czego wymagają dzisiaj klienci prywatni i biznesowi od dostawcy internetu w Zduńskiej Woli. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostarczane usługi były perfekcyjne dopasowane do podejmowanych prac i niepowtarzalnych potrzeb użytkownika, a rekrutowani specjaliści byli kompetentni i faktycznie wspierający. Czasami można u nas spotkać korzystne promocje na pakiety internet / telewizja Zduńska Wola. Bardzo cieszy nas, że klienci dostrzegają nasze starania, czego dowodem są codziennie otrzymywane, pozytywne opinie.

Zduńska Wola – tani internet światłowodowy AirFiber

Bezprzewodowy światłowód AirFiber od AirMAX to nowoczesna usługa pozbawiona limitów danych i problematycznego okablowania. Gwarantuje nieprzerwany, nieograniczony dostęp do wiadomości, filmów i seriali, portali społecznościowych czy używanych programów – na zbliżonych lub lepszych warunkach niż mają najwięksi operatorzy internetowi w Zduńskiej Woli i w całym kraju. Nasz światłowód zapewnia prędkości transmisji danych na poziomie co najmniej 15 Gb! Brak okablowania to brak awarii. Innowacyjny router AirMAX Fiber pozwala korzystać z internetu z zawrotną szybkością niezależnie od ilości podpiętych urządzeń. Możesz bez obaw podłączyć jednocześnie PlayStation, telewizor, tablet i dekoder. Dodatkowo światłowód AirFiber wyróżnia się wysoką odpornością na zakłócenia spowodowane przez warunki pogodowe. Niestraszne mu są wiatry czy śnieżyce.

Internet Wi-Fi Zduńska Wola dla gamerów

Światłowód AirFiber to optymalne rozwiązanie dla zapalonych gamerów z Zduńskiej Woli i miast ościennych. Żaden internet radiowy w Zduńskiej Woli nie jest w stanie zaoferować graczom takich parametrów i takiej niezawodności, jak innowacyjny internet światłowodowy. Dla przykładu, zalecana szybkość łącza w przypadku gry Fortnite, w której jednocześnie uczestniczyć może kilkudziesięciu gamerów, to 10 Mpbs downloadu i 1 Mbps uploadu. W AirMAX dajemy Ci dużo więcej! Z internetem światłowodowym AirFiber prowadzisz rozgrywki on-line nie martwiąc się o to, że inni użytkownicy sieci spowolnią internet albo zwiększą ping, oglądając telewizję, ściągając na dysk duże pliki czy aktualizując oprogramowanie. Ryzyko rozłączenia praktycznie nie istnieje.

Internet Zduńska Wola z umową SLA – propozycja dla prowadzących działalność gospodarczą

Szczegółowe parametry internetu AirMAX w Twojej firmie przez cały okres współpracy reguluje pisemna umowa SLA. Nie martwisz się o prędkość ani niezawodność działania usługi, a w konsekwencji o ciągłość procesów biznesowych. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z działaniem naszego internetu możesz zawsze liczyć na natychmiastowe i efektywne wsparcie konsultantów technicznych AirMAX. Umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług wskazuje także maksymalny czas reakcji na zgłoszenie. Zyskujesz internet dla firmy z umową SLA, gwarancją pasma i globalnym adresem IP - w zestawie.

Darmowy internet bezprzewodowy Zduńska Wola – wypróbuj bezpłatnie przez 14 dni

Sprawdź sam, czy nasze deklaracje mają odbicie w rzeczywistości. Zanim podejmiesz decyzję, warto skorzystać z bezpłatnego i niezobowiązującego okresu testowego. Testujesz interesującą Cię usługę (np. telewizja i internet Zduńska Wola) przez 14 dni, a następnie podpisujesz umowę lub rozstajemy się. Bez żadnych kosztów ani kruczków prawnych. Tak zwyczajnie. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta.

A jeżeli potrzebujesz elastycznej usługi bez umowy, odkryj szybki internet prepaid w Zduńskiej Woli – z łączem do 1 Gb/s.

Internet w Zduńskiej Woli z uruchomieniem usługi w 24h

Napisz lub zadzwoń do nas. Z przyjemnością porozmawiamy o naszych rozwiązaniach i stworzymy dla Ciebie ofertę. Pakiet startowy odbierzesz już w 24h od złożenia zamówienia.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Jak szybki może być Państwa Internet? Przekonajcie się z AirMAX – ultra szybkim Internetem w Dzierżoniowie.

Warto wiedzieć, że sieć AirMAX oferuje nie tylko ultraszybki internet, ale również dba i stale podnosi jakość swoich usług. Między innymi dlatego nigdy nie zostaną wprowadzone jakiekolwiek limity utrudniające korzystanie z sieci. Każdy klient może ściągać dowolną ilość plików i nie martwić się ich wielkością. Nad bezpieczeństwem serwerów oraz łączy nieustannie pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki nam możecie Państwo swobodnie surfować po ulubionych stronach internetowych oraz w każdej chwili mieć możliwość kontaktu z bliskimi.

Zrób bezpłatnie SPEED TEST i przekonaj się, jaka jest szybkość posiadanego Internetu.

Używasz Internetu w domu oraz w biznesie? Złości Cię trwające zbyt długo oczekiwanie na pełne załadowanie strony www? Nie potrafisz nawet ściągnąć krótkiego teledysku? Przeprowadź bezpłatnie SPEED TEST i dowiedz się, czy Twój dostawca Internetu dostarcza wystarczającą i co istotne zgodną z warunkami umowy szybkość usługi.

Teraz masz również szansę uruchomienia SPEED TEST dla wybranych komercyjnych serwerów we wszystkich państwach świata.

Ponadto oferujemy Ci szansę podzielenia się raportem z testu ze innymi osobami. Możesz również prześledzić statystyki swoich testowań oraz ściągnąć plik z wynikami ze SPEED TEST.

Warto wiedzieć, że każdy SPEED TEST kończy się wygenerowaniem czytelnego podsumowania z opisem łączy.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 39

Ocena strony:
średnia: 4.9 / 5, głosów: 1356

 

© 2023 Airmax.pl